חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מהו אתר 'הולנד שלי'?

האתר נועד כדי לעזור לך לטייל בקלות ובכיף בהולנד 🙂
אנחנו עוזרים לך בזה על-ידי מתן מידע איכותי ומקיף, שכתוב בצורה ברורה ופשוטה. ובנוסף לספק פתרונות וקישורים להזמנת כל מה שצריך לטיול שלכם. תוכלו למצוא כאן את המידע המקיף ביותר שיש היום במקום אחד ובעברית על ארגון ותכנון טיול להולנד ומסביב לה, וכל המידע שבאתר פתוח וחינם לשימוש כולם!

גיא הדר

עורך תכני האתר הוא גיא הדר, מוזיאולוג, מלונאי, גיאוגרף ויוצר תוכן, בעל השכלה אקדמאית נרחבת כהיסטוריון וכחוקר תולדות האמנות.
וזה שמנסה לא להפריע לגיא (ודואג שהכל יעבוד) הוא טל שטרן, שמפעיל את אתרי קליקו (klicco.info – ראו הסבר בהמשך…) אשר הוקמו כדי שכוווולם יוכלו לטייל בכיף, בקלות ובזול.

במקביל לאתר הולנד, עם הזמן ובאופן טבעי, צמחו להם עוד אתרים דומים על חבלי ארץ שאנחנו אוהבים, ונוצרה לה קבוצת אתרי קליקו, שעוזרת למאות אלפי גולשים ישראלים כל שנה לתכנן ולהוציא לפועל טיולים לחבלי ארץ יפים, עם הילדים או לבד, לטיולים 'קשוחים' או למסעות פינוק.

האם אנחנו מרוויחים משהו מזה?

מרוב מה שיש כאן – לא. יחד עם זאת, ישנן עלויות של פיתוח האתר, אכסון, תכנות, גרפיקה, אבטחה ועוד. וזהו עיסוק שצורך חלק גדול מהזמן. לכן חלק מהפתרונות / הספקים המקושרים מהאתר או מופיעים בו, נותנים לנו, במקרים מסוימים תשלום, אך תמיד אלו יהיו פתרונות שאנחנו או הקולגות שלנו בחנו ו/או שאנחנו מכירים ומאמינים בהם וקיבלנו עליהם ביקורות מעולות (ויש כל מיני שרצו להופיע כאן והם לא נמצאים בגלל זה). בנוסף אנחנו מציעים שירותי תכנון מסלול וחוברות מידע מקצועיות בתשלום.


עזרנו לכם במשהו?
הכנסו לפייסבוק ותנו לנו Like / Share!

Have Fun!
טל וגיא

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מידע נוסף לטיול בהולנד

הטבה –
 3% הנחה על כפרי הנופש של רשת Centerparcs

הדרכות על הולנד ישר למייל (בחינם!)

קבלת החומרים מהווים הסכמה לתקנון השימוש באתר